Strona Główna

Psychoterapia indywidualna

 
  Psychoterapia to spotkanie, by zmieniać.  Potrzeba czasu, przestrzeni a przede wszystkim pragnienia i działania. Zapytano mnie kiedyć do czego porównać  
psychoterapię. Jeden z obrazów, który dla mnie ten proces symbolizuje wygląda tak...
Każdy z nas to człowiek, wędrujący po zacienionym lesie z latarką w dłoni. Oświetlamy sobie drogę i i poruszamy się po "drodze światła". Każdy jest sam, ma tylko jedną latarkę i ona pomaga przechodzić dalej. Psychoterapia to spotkanie na drodze kogoś z latarką pomocniczą. "Drugi" rzuca światło swojej latarki w stronę, którą się poruszam. I ... powoli mogę dostrzec więcej. Moje pole widzenia się poszerza. Mogę spóbować innej drogi. Mogę dojrzeć przeszkody i ułatwienia w tym wędrowaniu. 
 
Do takiej psychoterapii zapraszam. 
Pracuję w nurcie sytemowym. 
 

Terapia małżeńska  


 
Małżeństwo to spotkanie dwóch różnych światów. Najczęściej na początku wspólnej drogi ten inny świat jest dla nas fascunujący. Chcemy poznawać "drugiego" jak odkrywcy nową ziemię. Po jakimś czasie nowa rzeczywistość odsłania przed nami nowe wyzwania. Natrafiamy na przeszkody, które czasami trudno nam pokonać. Stare sposoby porozumiewania zawodzą. Oddalamy się. Czasami mamy dość. Niedawno tak bliscy sobie, teraz nie potrafimy dostrzegać dalszej drogi. Słowo "miłość" zaczyna wyrażać tęsknotę, złość, potęguje odległość...
 
Decyzja o wspólnej terapii to szansa na poszukanie nowego spojrzenia na siebie.
Terapia to spotkanie osób...     
 
 
  

Spotkanie online

Czas epidemii stawia przed nami nowe wyzwania. Nikt z nas chyba nie spodziewał się,

że czasami jedyną formą spotkania terapeutycznego, rozwojowego, dostępną dla nas będzie praca zdalna.

Cieszę się, że istnieje taka możliwość i bardzo chętnie ją wykorzystam, by posłuchać Państwa historii i w miarę możliwości służyć pomocą. 

 

Konsultacje indywidualne oraz par i małzeństw, jeśli nie ma mozliwości spotkania w gabinecie mogę przeprowadzić online za pomocą dostępnych komunikatorów.

 

Formę naszego spotkania ustalimy w kontakcie telefonicznym. 

 
Copyright ©2019 joannaniedbalska, All Rights Reserved.